Вся реклама Донецька в одних руках

Наші послуги

РА «Ефект Маркетинг» - одне з небагатьох, а, можливо, і зовсім єдине рекламне агентство, якому доступна вся реклама Донецька: виготовлення і розміщення зовнішньої реклами, розробка маркетингової стратегії та фірмового стилю, створення і просування сайтів, будь-які види поліграфії та багато іншого. Наші менеджери готові професійно допомогти Вам втілити рекламну кампанію Вашої мрії в реальність.

Розглянемо процес покупки будь-якої з послуг у компанії «Ефект Маркетинг» на прикладі. Отже, перед Вами стоїть завдання підбору трьох-п'яти бордів у містах Донецьк і Макіївка (або по Донецькій області).

Якщо Ви купуєте послугу і торгуєтесь самостійно:

1 . Ви повинні встановити контакт з 3-5 власниками маркетингових послуг (а у випадку з «бордами» їх кількість перевищує два десятка).

2 . Обдзвонити їх і отримати сітки зайнятості.

3 . Проаналізувати і порівняти місця розташування, сітки і ціни, поставити резерви, виписати гарантійні листи.

4 . Розробити макет реклами, знайти друкарню (порівняти кілька за цінами), замовити кольорову пробу.

5 . Якщо все влаштовує - віддрукувати свій макет на папері або банерній тканині.

6 . Забрати з друкарні свій макет і відвезти його в компанію власника обраної Вами площини (якщо, звичайно, Ви не потрапите на посередника, тому що найчастіше компанії-власники перепродають борди своїх партнерів, видаючи їх за свої).

7 . Отримати фотозвіт і свої законні 10-15% знижки від прайсової ціни. Кількість витраченого часу рахуйте самі. У середньому - близько 2 дні, враховуючи, що Вам доведеться переглянути тисячі площин (позицій) і десятки сіток зайнятості, здійснити більше 20-ти дзвінків, відіслати кілька листів.

Вся процедура істотно спрощується, якщо ви організовуєте свою рекламну кампанію через агентство «Ефект Маркетинг». Якщо Ви купуєте послугу і торгуєтесь з нашою допомогою, у Вашому розпорядженні знаходиться вся реклама Донецька, а від Вас потрібно (для розглянутого прикладу) тільки:

1 . Формулювання завдання (технічне завдання) співробітнику компанії «ЕФЕКТ МАРКЕТИНГ». Якщо у Вас немає макета - ми виготовимо його самостійно.

2 . Отримання фото вільних і пропонованих до продажу «бордів». Затвердження вподобаних «бордів».

3 . Отримати фотозвіт і ... свої законні 10-15% знижки від прайсової ціни! Не забувайте, ми гарантуємо якість послуг, які надає Вам підрядник, і контролюємо процес надання замовленої послуги.

Разом - Ви отримуєте ефективний результат при мінімумі власних витрат і максимумі гарантій. Крім того, не можна випускати з уваги і той факт, що одній компанії, фірмі, а тим більше людині не може бути доступна вся реклама Донецька, в той час як РА «Ефект Маркетинг» охоплює весь комплекс рекламних послуг Донецька та області.

Схема, описана вище, доречна для будь-якої з представлених на сайті рекламних послуг, до числа яких входить вся реклама Донецька, Вам залишається тільки зробити правильний вибір.

Якщо Вас зацікавила будь-яка маркетингова послуга з представлених на сайті, вам достатньо нам зателефонувати (написати), скориставшись наведеними контактами. Вам буде призначений Ваш особистий менеджер і підібраний дизайнер, що має досвід розробки саме Вашої тематики.

З Повагою,
керівник проекту,
Моргун Дмитро