Реклама на транспорті в Донецьку - зовнішнє брендування транспорту

Реклама на транспорті в Донецьку має наступні переваги:

 • динамічність;
 • широке охоплення населення;
 • низька вартість експонування в розрахунку на один контакт з потенційним споживачем;
 • велика площа експонування.

Вартість реклами на транспорті в Донецьку

Вартість включає в себе разові витрати на брендування транспорту в Донецьку:

 • нових тролейбусів і автобусів - від 8000грн/од . транспорту;
 • старих тролейбусів (ЗиУ, ЮМЗ) - від 9000грн./од . транспорту;
 • трамваїв - від 9500грн./од . транспорту;
 • гармошки - від 12500грн./од . транспорту.

І вартість експонування, яка коливається від 1600 до 2400грн/міс, залежно від маршруту.

У вартість включено:

 • ламінація бортів;
 • щомісячний фотозвіт;
 • дефектовка (систематична перевірка цілісності плівки);
 • нейтралізація (видалення з машини реклами по закінченню терміна експонування і перефарбування машини в колір транспорту. За кошторисом ці витрати складають 2000грн. та сплачуються в ТТУ на початку експонування);
 • гарантія на зображення на 6-12 місяців, ми своїми силами в разі розірвання або зносу плівки додруковуємо і клеїмо її. Т.ч. Ваша реклама буде завжди виглядати на вищому рівні!

Під брендуванням транспорту зараз мають на увазі розміщення реклами на тролейбусах, автобусах і трамваях Донецька. Борти міського транспорту незмінно привертають увагу широкої аудиторії: перехожих, водіїв, людей, що стоять на зупинках. Особливо ж ефективна реклама на тролейбусах в Донецьку і реклама на автобусах в Донецьку. По-перше, тому, що цей транспорт достатньо новий і реклама на ньому виглядає більш привабливою, ніж на маршрутках чи навіть трамваях, а по-друге - через величезну площу експонування (згадайте хоча б одну "гармошку" - вся вона буде "працювати" на Вас !)

Брендування транспорту в Донецьку відноситься, мабуть, до одного з найбільш популярних і ефективних видів зовнішньої реклами. І, напевно, це кращий за співвідношенням ціна / якість спосіб просунути товар або послугу. Але обов'язковою умовою ефективності такої реклами є тривалий термін розміщення рекламних матеріалів (від 6 місяців). Саме в цьому випадку солідна сума, в яку обійдеться нанесення Вашої реклами на міський транспорт, розподілиться на більшу кількість періодів і стане цілком припустимою для Вашого бюджету.

Зараз поговоримо про переваги, котрі може мати реклама на транспорті в Донецьку саме для вас.

По-перше, це широке охоплення території. Якщо торкатися міського транспорту, то вона обмежена маршрутом, а якщо вести мову про спеціальні брендовані автомобілі - брендмобілі в Донецьку, то Ви зможете самі вплинути на вибір маршруту, вказавши пріоритетні напрямки руху. У будь-якому випадку протягом доби Ваша реклама трапиться на очі тисячам осіб.

По-друге, динамічність реклами. Реклама на транспорті відрізняється тим, що НЕ набридає потенційним клієнтам, вона НЕ стоїть на одному місці і НЕ починає з часом сприйматися як щось стандартне, що не потребує уваги. Навпаки, Ваша реклама буде впадати в очі, її будуть бачити і помічати.

І по-третє, можливо, найважливіша перевага - велике охоплення ВСЬОГО населення. Адже рекламу на транспорті бачать не лише пасажири і люди, що стоять на зупинках, а й водії власних авто, які можуть годинами стояти в заторі за міським автобусом. Якщо ж Ви бажаєте охопити конкретну категорію (за географічною ознакою) населення, то це можна зробити, вибравши один з десятків маршрутів доступного для брендування міського транспорту. Особливо ефективно розміщувати рекламу на міському транспорті, маршрути якого проходять в безпосередній близькості від Вашої торгової точк . А якщо зовнішнє брендування доповнити рекламою всередині салону, та ще й відповідну зупинку міськтраспорта забрендувати... Ефект може перевершити всі очікування.

Також хочемо дати пораду - не намагайтеся брендувати маршрутки. Вони дешевші «дорослого» міськтранспорту майже вполовину, але при цьому мають кілька значних недоліків:

 • набагато менші за площею;
 • вічно брудні;
 • часто ламаються.

Плюс лише один, та й той сумнівний - на відміну від міськтранспорту після закінчення сплаченого терміну експонування власники зовсім не поспішають очищати (як кажуть, « деактивувати») маршрутки від Ваших логотипів. Так і будуть їздити - обдерті, з відклеїними буквами і виглядяючою з-під плівки іржею. Якщо задуматися, то від такої «реклами» імідж товару навряд чи покращиться.

Докладніше про те, як ще може бути розміщена реклама на транспорті в Донецьку, Ви можете прочитати тут.. Якщо ж Ви хочете дізнатися про те, як замовити маршрут, то більше інформації знайдете тут.